Golf Resort Waidhofen za 800 Kč
Sleva 47%

Golf Resort Waidhofen za 800 Kč

18 jamkové hřiště o délce 6 339 m pro muže a 5 272 m pro ženy leží v unikátní přírodní oblasti Waldviertel, v těsné blízkosti česko-rakouských hranic pouze za 800 Kč.

Čas do konce: Sleva již skončila
Zbývá voucherů: 0
800 Kč
Původně 1500 Kč

Kde slevu uplatnit

Máte dotaz?

tel. +420 777 109 130
info@bestgolfmat.cz

Detailní popis slevy

Idylický obraz rakouského venkova září barvami makových
a řepkových polí. Území Waldviertel je nazýváno nordickou vrchovinou pro svůj svěží vzduch, syté barvy a množství vzácných květin a zvířat. Divoká příroda a obdělávaná země zde tvoří jedinečné společenství. Hřiště sousedí s poli, na kterých pracují farmáři. Hluboké lesy skrývají skalnaté strže, bizarní bludné kameny a viklany. Hra v zelené oáze je umocněna výhledem na historický Waidhofen s dominantou barokního kostela.

18 jamkové hřiště o délce 6 339 m pro muže a 5 272 m pro ženy leží v unikátní přírodní oblasti Waldviertel, v těsné blízkosti česko-rakouských hranic.

Voucher pro 1 osobu obsahuje


1x volná hra 18 jamek na golfovém hřišti Golf Resort Waidhofen

Podmínky čerpání


Teetime je nutné rezervovat na recepci hřiště. Platnost je do 12/2014. Voucher není směnitelný za hotovost. Špatné počasí není důvodem k vrácení green fee. Hřiště může být uzavřeno z důvodu konání sportovní, firemní akce či z důvodu údržby hřiště či v případě nepříznivého počasí. V případě uzavření hřiště provozovatelem nevzniká nárok na vrácení peněz z důvodu časového omezení voucheru.

Konkrétní rezervaci tee time si po obdržení voucheru od nás domluvíte přímo s golfovým hřištěm. Voucher vám dle vašeho rozhodnutí zašleme nebo si jej můžete osobně vyzvednout. Počet jednorázově zakoupených voucherů není limitován.

Možnosti vyzvednutí


Vouchery jsou po objednání zdarma k vyzvednutí na prodejně BestGolf Shop Praha (klikněte pro zobrazení adresy) nebo vám můžeme vouchery zaslat prostřednictvím České pošty za 39 CZK na vámi udanou adresu. Elektronické doručení není možné.

Přejeme Vám hezkou hru! Ať Vám to lítá rovně a daleko, užijte si nejlepší golf za nejlepší cenu s BestGolfmatem!
U Slovanky 9D, 18200 Praha 8
Telefon: +420 777 109 130, Zákaznický servis: info@bestgolfmat.cz