Zahrajte si na Zbraslavi za 990 Kč
Sleva 41%

Zahrajte si na Zbraslavi za 990 Kč

Přijďte si zahrát 18 jamek na Zbraslav za 990 Kč. Nejlepší 18jamkové hřiště na dostřel od Václavského náměstí. Exkluzivní golfový resort na Zbraslavi vzdálený pouze 15 minut z centra Prahy. Hřiště je ve výborné kondici, dopřejte si skvělý zážitek na okraji jihozápadní Prahy.

Čas do konce: Sleva již skončila
Zbývá voucherů: 0
990 Kč
Původně 1690 Kč

Kde slevu uplatnit

Máte dotaz?

tel. +420 777 109 130
info@bestgolfmat.cz

Detailní popis slevy

Nejlepší 18jamkové hřiště na dostřel od Václavského náměstí. Exkluzivní golfový resort na Zbraslavi, vzdálený pouze 15 minut cesty z centra Prahy. Jediné 18jamkové hřiště, v klidné jihozápadní části hlavního města Prahy, Prague City Golf resort je ideálním místem pro golfové nadšence všech herních úrovní. 100% péče o klienta, perfektní služby. To vše na vás čeká na zbraslavském golfovém hřišti. Na designu zbraslavského hřiště se podílel i německý golfový profesionál s českými kořeny Alex Čejka a zkušený britský architekt Jeremy Ford, který pracoval na výstavbě mnoha golfových hřišť v Evropě i USA. Alexovy a Jeremyho představy přenesl do reality Mick McShane – shaper přezdívaný „Leonardo da Vinci s bagrem“. Dokonalý dojem z hřiště dotváří profesionálové z německé společnosti Engelmann, kteří jsou zárukou špičkové kvality hřiště.

Voucher pro 1 osobu obsahuje


1x volná hra 18 jamek na zbraslavském golfovém hřišti Prague City Golf


Podmínky čerpání


Green fee na 18 jamek Po- Ne, platnost do 31.12.2015. Teetime je nutné rezervovat na recepci hřiště Prague City Golf. Voucher není směnitelný za hotovost. Špatné počasí není důvodem k vrácení green fee. Hřiště může být uzavřeno z důvodu konání sportovní, firemní akce či z důvodu údržby hřiště či v případě nepříznivého počasí. V případě uzavření hřiště provozovatelem vzniká nárok na vrácení peněz z důvodu časového omezení voucheru.

Konkrétní rezervaci tee time si po obdržení voucheru od nás domluvíte přímo s golfovým hřištěm. Voucher vám dle vašeho rozhodnutí zašleme nebo si jej můžete osobně vyzvednout. Počet jednorázově zakoupených voucherů není limitován.

Možnosti vyzvednutí


Vouchery jsou po objednání zdarma k vyzvednutí na prodejně BestGolf Shop Praha (klikněte pro zobrazení adresy) nebo vám můžeme vouchery zaslat prostřednictvím České pošty za 39 CZK na vámi udanou adresu. Elektronické doručení není možné.

Přejeme Vám hezkou hru! Ať Vám to lítá rovně a daleko, užijte si nejlepší golf za nejlepší cenu s BestGolfmatem!
U Slovanky 9D, 18200 Praha 8
Telefon: +420 777 109 130, Zákaznický servis: info@bestgolfmat.cz