Srpnová nedělní devítka v Motole za 525 Kč
Sleva 30%

Srpnová nedělní devítka v Motole za 525 Kč

Přijďte si v neděli po obědě zahrát devítku do Motola. Golf Club Praha je opravdovou golfovou výzvou. Je totiž nejen jedním z nejstarších golfových klubů v Čechách, ale i jedinečnou výzvou mezi pražskými hřišti. V malebném motolském prostředí je areál situován 15 minut od centra Prahy i na letiště.

Čas do konce: Sleva již skončila
Zbývá voucherů: 24
525 Kč
Původně 750 Kč

Kde slevu uplatnit

Máte dotaz?

tel. +420 777 109 130
info@bestgolfmat.cz

Detailní popis slevy

Přijďte si v neděli po obědě zahrát devítku do Motola. Golf Club Praha je opravdovou golfovou výzvou. Je totiž nejen jedním z nejstarších golfových klubů v Čechách, ale i jedinečnou výzvou mezi pražskými hřišti. V malebném motolském prostředí je areál situován 15 minut od centra Prahy i na letiště. Hřiště má 9 jamek par 70, SSS 70 délka 5.510 m muži (žluté). Hřiště projektoval architekt Kamil Pilát, který rovněž působí v areálu jako golfový trenér spolu s Mgr. Petrem Němcem (Master Pro PGAC) a Janem Juhaniakem (Head Pro GCP). Nově je v areálu k dispozici dětské tréninkové hřiště chip&pitch.

Voucher pro 1 osobu obsahuje


1x volná hra 9 jamek na golfovém hřišti Golf Club Praha


Podmínky čerpání


Green fee na 9 jamek můžete čerpat v neděli v čase mezi 14:00 - 14:50 každou neděli v srpnu, a to 17.8., 24.8. a 31.8. Teetime je nutné rezervovat na recepci hřiště a upozornit na čerpání voucheru. Voucher může využít v neděli vždy maximálně 8 hráčů. Platnost voucherů je do konce srpna. Voucher není směnitelný za hotovost. Špatné počasí není důvodem k vrácení green fee. Hřiště může být uzavřeno z důvodu konání sportovní, firemní akce či z důvodu údržby hřiště či v případě nepříznivého počasí. V případě uzavření hřiště provozovatelem nevzniká nárok na vrácení peněz z důvodu časového omezení voucheru. Zájemce zaplatí na bestgolfmatu částku za jeden voucher 175,-Kč a zbytek voucheru ve výši 350Kč doplatí na recepci v hotovosti před hrou. V případě, že hráč nahlásí a rezervuje si na recepci v Golf Clubu Praha tee time a potom jej nevyužije, propadá tento voucher bez nároku na vrácení peněz. Storno před hrou je nutné provést minimálně 1 den předem.

Konkrétní rezervaci tee time si po obdržení voucheru od nás domluvíte přímo s golfovým hřištěm. Voucher vám dle vašeho rozhodnutí zašleme nebo si jej můžete osobně vyzvednout. Počet jednorázově zakoupených voucherů není limitován.

Možnosti vyzvednutí


Voucher je posílaný v elektronické formě.

Přejeme Vám hezkou hru! Ať Vám to lítá rovně a daleko, užijte si nejlepší golf za nejlepší cenu s BestGolfmatem!
U Slovanky 9D, 18200 Praha 8
Telefon: +420 777 109 130, Zákaznický servis: info@bestgolfmat.cz