Zahrajte si Haugschlag 18 jamek po-ne za  990 Kč
Sleva 60%

Zahrajte si Haugschlag 18 jamek po-ne za 990 Kč

Zahrajte si 18 jamek v Rakousku u hranic. Golfové hřiště Haugschlag nabízí 2 mistrovská 18ti-jamková hřiště. Několikanásobný hostitel PGA European Tour Člen Leading Golf Courses Austria. Toto krásné hřiště se nachází kousek od hranic s ČR, nedaleko od GC Mnich.

Čas do konce: Sleva již skončila
Zbývá voucherů: 0
990 Kč
Původně 2500 Kč

Kde slevu uplatnit

Máte dotaz?

tel. +420 777 109 130
info@bestgolfmat.cz

Detailní popis slevy

Přijďte si zahrát 18 jamek na Haugschlag. Golfové hřiště Haugschlag nabízí 2 mistrovská 18ti-jamková hřiště. Několikanásobný hostitel PGA European Tour Člen Leading Golf Courses Austria. Toto krásné hřiště se nachází kousek od hranic s ČR. V srdci golfového ráje, přímo u hřiště, leží 4-hvězdičkový hotel Golfresortu Haugschlag, kde je rovněž výborná restaurace. Tento hotel má k dispozici i wellnes. Využití wellnesu není součástí tohoto voucheru. Haugschlag se nachází v „nejzdravějším koutu Rakouska“ a je součástí kulturní krajiny jižních Čech. Středověká města, nedotčená příroda, regionální řemesla a rozmanitá sportovní a kulturní nabídka podtrhují jedinečnost tohoto rekreačního ráje a přitahují stejnou měrou hráče golfu, milovníky přírody i zájemce o kulturu a umění.

Voucher pro 1 osobu obsahuje


1 volná hra 18 jamek na golfovém hřišti Haugschlag

Podmínky čerpání


Green fee na 18 jamek můžete čerpat celý týden od pondělí do neděle. Tento voucher můžete čerpat hřiště Waldviertel či hřiště Haugschlag dle kapacity. Teetime je nutné rezervovat na recepci hřiště. Platnost je do konce roku 2015. Voucher není směnitelný za hotovost. Špatné počasí není důvodem k vrácení green fee. Hřiště může být uzavřeno z důvodu konání sportovní, firemní akce či z důvodu údržby hřiště či v případě nepříznivého počasí. V případě uzavření hřiště provozovatelem nevzniká nárok na vrácení peněz z důvodu časového omezení voucheru.

Konkrétní rezervaci tee time si po obdržení voucheru od nás domluvíte přímo s golfovým hřištěm. Voucher vám dle vašeho rozhodnutí zašleme nebo si jej můžete osobně vyzvednout. Počet jednorázově zakoupených voucherů není limitován.

Možnosti vyzvednutí


Vouchery jsou po objednání zdarma k vyzvednutí na prodejně BestGolf Shop Praha (klikněte pro zobrazení adresy) nebo vám můžeme vouchery zaslat prostřednictvím České pošty za 39 CZK na vámi udanou adresu. Elektronické doručení není možné.

Přejeme Vám hezkou hru! Ať Vám to lítá rovně a daleko, užijte si nejlepší golf za nejlepší cenu s BestGolfmatem!
U Slovanky 9D, 18200 Praha 8
Telefon: +420 777 109 130, Zákaznický servis: info@bestgolfmat.cz