18 jamek Golf Resort Lázně Bohdaneč pondělí - pátek za 490Kč
Sleva 35%

18 jamek Golf Resort Lázně Bohdaneč pondělí - pátek za 490Kč

Přijďte si zahrát 18 jamek na hřiště Lázně Bohdaneč za 490 Kč v pondělí-pátek. Hřiště Lázně Bohdaneč má velmi dobrou geografickou polohu a téměř domácí atmosféru. Nachází se velmi blízko od Hradce Králové a Pardubic a je velmi dobře dosažitelné z Prahy po dálnici 40-60minut jízdy.

Čas do konce: Sleva již skončila
Zbývá voucherů: 20
490 Kč
Původně 750 Kč

Kde slevu uplatnit

Máte dotaz?

tel. +420 777 109 130
info@bestgolfmat.cz

Detailní popis slevy

Přijďte si zahrát 18 jamek na hřiště Lázně Bohdaneč. Hřiště Lázně Bohdaneč je oblíbené hřiště, zejména pro jeho velmi dobrou geografickou polohu a téměř domácí atmosféru. Nachází se velmi blízko od Hradce Králové a Pardubic a je velmi dobře dosažitelné z Prahy po dálnici 40-60minut jízdy. České hřiště Lázně Bohdaneč je obklopené krásnou přírodou. Negolfisté mohou využít půjčovny kol či loděk k rybolovu dle ceníku GCPA.CZ či si udělat výlet do nedalekého okolí (indiánská vesnice či na hrádek na Kunětickou horu). Co více o tomto hřišti napsat - raději si jej přijeďte vyzkoušet na vlastní golfovou kůži. Opravdu stojí zato!

Voucher pro 1 osobu obsahuje


1 volná hra 18 jamek na golfovém hřišti v Lázních Bohdaneč.

Podmínky čerpání


Green fee na 18 jamek můžete čerpat od pondělí do pátku. Teetime je nutné rezervovat na recepci hřiště. Platnost je do 31.12.2014. Voucher není směnitelný za hotovost. Špatné počasí není důvodem k vrácení green fee. Hřiště může být uzavřeno z důvodu konání sportovní, firemní akce či z důvodu údržby hřiště či v případě nepříznivého počasí. V případě uzavření hřiště provozovatelem nevzniká nárok na vrácení peněz z důvodu časového omezení voucheru.

Konkrétní rezervaci tee time si po obdržení voucheru od nás domluvíte přímo s golfovým hřištěm. Voucher vám dle vašeho rozhodnutí zašleme nebo si jej můžete osobně vyzvednout. Počet jednorázově zakoupených voucherů není limitován.

Přejeme Vám hezkou hru! Ať Vám to lítá rovně a daleko, užijte si nejlepší golf za nejlepší cenu s BestGolfmatem!
U Slovanky 9D, 18200 Praha 8
Telefon: +420 777 109 130, Zákaznický servis: info@bestgolfmat.cz