3 Tucty (36ks) míčků Callaway HEX Warbird za 990 Kč (1 míček 27,50Kč)
Sleva 44%

3 Tucty (36ks) míčků Callaway HEX Warbird za 990 Kč (1 míček 27,50Kč)

Pořiďte si 3 tucty nových míčků (36 ks) Callaway HEX Warbird za nejlepší cenu pro vaši hru! U tohoto míčku naleznete mnohem větší a měkčí jádro, které může za větší rychlost míčku pro dosažení maximální vzdálenosti. Jádro Warbird Core tvoří tenčí krycí vrstvu. Tato stavba míčku Vám dává při odpalu skvělý pocit.

Čas do konce: Sleva již skončila
Zbývá voucherů: 1
990 Kč
Původně 1764 Kč

Kde slevu uplatnit

Máte dotaz?

tel. +420 777 109 130
info@bestgolfmat.cz

Detailní popis slevy

CALLAWAY golfové míčky HEX Warbird. U tohoto míčku naleznete mnohem větší a měkčí jádro, které může za větší rychlost míčku pro dosažení maximální vzdálenosti. Jádro Warbird Core tvoří tenčí krycí vrstvu. Tato stavba míčku Vám dává při odpalu skvělý pocit.

HEX Aerodynamics - Tato technologie dodává míčku dlouhou vzdálenost díky struktuře povrchu, který skvěle snižuje odpor vzduchu a díky tomu podporuje stabilní let míče. Oproti obvyklým míčkům má míček řady HEX strukturu povrchu šestihranu a tak zde není žádný prostor pro tření. Na míčcích jiných značek, kde je struktura povrchu tvořena kruhy se objevují ostrůvky, které jsou zbytečnými třecími plochami.

HEX Warbird jsou dostupné ve dvou barevných variantách a to klasické bílé a výrazné žluté, která je skvěle vidět jak ve vzduchu, tak na zemi.

Klíčové parametry:

Patentovaná HEX aerodynamika - snižuje tření a podpoří stabilní a pronikavý let míčku
Warbird jádro zvyšuje rychlost míčku a tím dosažení větších vzdáleností
Tenčí kryt zlepšuje pocit bez obětování rychlosti a vzdálenosti od tee

Voucher pro 1 osobu obsahuje


Poukaz na odběr 36 ks míčků Callaway HEX Warbird

Možnosti vyzvednutí


Zboží je po obdržení voucheru a jeho předložení zdarma k vyzvednutí na prodejně BestGolf Shop Praha (klikněte pro zobrazení adresy), nebo vám je zašleme za dopravné 99 CZK na vámi udanou adresu. V případě požadavku na zaslání nám doručte obdržený voucher na e-mail info@bestgolfmat.cz společně s adresou, kam si zboží přejete poslat.
U Slovanky 9D, 18200 Praha 8
Telefon: +420 777 109 130, Zákaznický servis: info@bestgolfmat.cz