Angkor wat- Golf package v Cambodgi pro 2 osoby
Sleva 34%

Angkor wat- Golf package v Cambodgi pro 2 osoby

Užijte si golf na nejhezčím hřišti v Cambodgi, které se nachází nedaleko palácového komplexu Angkor Wat ve městě Siam Raep. Mistrovské hřiště projektoval Nick Faldo. Spojte svou dovolenou s golfem a prohlídkou jednoho nejúžasnějších divů světa!

Čas do konce: Sleva již skončila
Zbývá voucherů: 1
11790 Kč
Původně 17990 Kč

Kde slevu uplatnit

Máte dotaz?

tel. +420 777 109 130
info@bestgolfmat.cz

Detailní popis slevy

Golfový resort Angkor golf je mistrovské hřiště, které bylo projektované Nickem Faldem. Na hřišti se hrají prestižní PGA toury. Hřiště je obklopené spoustou vodních překážek. Nechybí palmy a mnoho zelené vegetace včetně gigantických bunkrů. Hřiště je skvěle zakomponované do krajiny a užijí si ho i ti nejnáročnější golfisté.

Vychutnejte si luxusní golfový resort, ubytování ve 4 či 5 hvězdičkovém luxusním hotelu. Pobyt v Cambodgi doporučujeme spojit s prohlídkou chrámového komplexu Angkor Wat či s pobytem u moře v Sihanoukville. Tento balíček můžete uplatnit tuto zimu 2014/2015. Termín si můžete zvolit, avšak v období Vánoc a Čínského nového roku (okolo 19. února 2015) je již kapacita plně obsazena.

Voucher pro 2 osoby obsahuje


2x volná hra 18 jamek na golfovém hřišti Angkor Wat (http://www.angkor-golf.com/)
2x ubytování (2 noci) ve 4 či 5 hvězdičkovém hotelu (bude upřesněno po zvolení termínu)
2x poplatek za Caddy
2x poplatek za bugginku
vodu do bagu


Podmínky čerpání


Je nutno nejprve zvolit termín pobytu. Poté bude vystaven voucher na Vaše jména, kterým se prokážete v golfovém resortu. Voucher bude vystavený na konkrétní datum a nebude ho možné již měnit. Platnost voucheru je dána datem pobytu. Voucher není směnitelný za hotovost. Špatné počasí není důvodem k vrácení green fee.

Konkrétní rezervaci tee time si před cestou zabookujete na webových stránkách hřiště http://www.angkor-golf.com/ či osobně po přicestování. Voucher vám dle vašeho rozhodnutí zašleme nebo si jej můžete osobně vyzvednout.

Možnosti vyzvednutí


Voucher můžeme zaslat emailem či je po objednání a potvrzení zdarma k vyzvednutí na prodejně BestGolf Shop Praha (klikněte pro zobrazení adresy) nebo vám můžeme vouchery zaslat prostřednictvím České pošty za 39 CZK na vámi udanou adresu.

Přejeme Vám hezkou hru! Ať Vám to lítá rovně a daleko, užijte si nejlepší golf za nejlepší cenu s BestGolfmatem!
U Slovanky 9D, 18200 Praha 8
Telefon: +420 777 109 130, Zákaznický servis: info@bestgolfmat.cz