18 jamek green fee + wellness po hře na Hluboké
Sleva 53%

18 jamek green fee + wellness po hře na Hluboké

Zahrajte si jedno z nejhezčích hřišť v Jižních Čechách a po hře si dopřejte relaxaci v regeneračním a relaxačním wellness centru RCC na Hluboké. K dispozici je bazén, vířivka, sauna a solná jeskyně. Tento balíček můžete velmi dobře využít jako dárek. V RCC wellness centru je možné navštívit rovněž kryokomoru, solárium, dětský koutek (nejsou součástí ceny balíčku)

Čas do konce: Sleva již skončila
Zbývá voucherů: 16
890 Kč
Původně 1900 Kč

Kde slevu uplatnit

Máte dotaz?

tel. +420 777 109 130
info@bestgolfmat.cz

Detailní popis slevy

Zahrajte si jedno z nejhezčích hřišť v Jižních Čechách a po hře si dopřejte relaxaci v regeneračním a relaxačním wellness centru RCC na Hluboké. K dispozici je bazén, vířivka, sauna a solná jeskyně (volný vstup do wellness platí jen v den využití green fee)

Hřiště disponuje klubovnou s recepcí a restaurací.
18 jamkové golfové hřiště
- muži / bílá: 6273,3 m
- muži / žlutá: 5879 m PAR 72, CR 70,50, SR 128
- ženy / červená: 5100 m PAR 72, CR 72,20, SR 125
Aktivní relaxace a dokolaný oddech jsou neoddělitelnou součástí současného golfového životního stylu. Ve spojení s kvalitními službami a profesionálním servisem RCC relaxačního a regeneračního centra bude tento balíček správné rozhodnutí pro Váš volný čas. Doporučujeme spojit s návštěvou zámku Hluboká.


Voucher pro 1 osobu obsahuje


1x volná hra 18 jamek na golfovém hřišti Hluboká a pobyt po hře v regeneračním a relaxačním wellness centru RCC (http://www.rrc-hluboka.com/spa-wellness/bazen) (vstup do wellness platí jen v den využití green fee)

Podmínky čerpání


Teetime je nutné rezervovat na recepci hřiště. Možné termíny pro uplatnění slevového kodu 1.1.2015-30.6.2015. Slevový kód není směnitelný za hotovost. Špatné počasí není důvodem k vrácení green fee. Hřiště může být uzavřeno z důvodu konání sportovní, firemní akce či z důvodu údržby hřiště či v případě nepříznivého počasí. V případě uzavření hřiště provozovatelem nevzniká nárok na vrácení peněz z důvodu časového omezení kódu.

Konkrétní rezervaci tee time si po obdržení kódu od nás domluvíte přímo s golfovým hřištěm. Unikátní slevový kód vám zašleme emailem nebo si jej můžete osobně vyzvednout. Počet jednorázově zakoupených voucherů není limitován.


Možnosti vyzvednutíUnikátní slevový kód zašleme emailem nebo může být po objednání papírový voucher zdarma k vyzvednutí na prodejně BestGolf Shop Praha (klikněte pro zobrazení adresy) nebo vám můžeme vouchery zaslat prostřednictvím České pošty za 39 CZK na vámi udanou adresu.

Přejeme Vám hezkou hru! Ať Vám to lítá rovně a daleko, užijte si nejlepší golf za nejlepší cenu s BestGolfmatem!
U Slovanky 9D, 18200 Praha 8
Telefon: +420 777 109 130, Zákaznický servis: info@bestgolfmat.cz