Jednodenní golfový kurz MAX pro začátečníky na Hluboké - ideální dárek jak začít s golfem
Sleva 20%

Jednodenní golfový kurz MAX pro začátečníky na Hluboké - ideální dárek jak začít s golfem

Nabízíme Vám jednodenní golfový kurz MAX v nádherném areálu golfového hřiště Hluboká. Po absolvování kurzu získáte oprávnění ke hře na 18 mistrovském jamkovém hřišti GC Hluboká, a to není vše, navíc po kurzu můžete využít možnost zcela zdarma zrelaxovat ve welness centru RCC na Hluboké.

Čas do konce: Sleva již skončila
Zbývá voucherů: 19
1600 Kč
Původně 1990 Kč

Kde slevu uplatnit

Máte dotaz?

tel. +420 777 109 130
info@bestgolfmat.cz

Detailní popis slevy

Naučte se golf v krásném prostředí GC Hluboká v Jižních Čechách a po kurzu si odpočiňte v regeneračním a relaxačním wellness centru RCC na Hluboké. K dispozici je bazén, vířivka, sauna a solná jeskyně (vstup do wellness platí jen v den konání kurzu).

Aktivní relaxace a dokonalý oddech jsou neoddělitelnou součástí současného golfového životního stylu. Ve spojení s kvalitními službami a profesionálním servisem RCC relaxačního a regeneračního centra bude tento balíček správné rozhodnutí pro Váš volný čas. Doporučujeme spojit s návštěvou zámku Hluboká.


Voucher pro 1 osobu obsahuje


1x golfový kurz:
8 hod. kurz s trenérem zahrnující
teoretickou výuku golfu
praktickou výuku golfu
výuku golfové terminologie a pravidel
green fee na veřejné hřiště po dobu kurzu
zapůjčení golfových holí po dobu kurzu
zapůjčení tréningových míčků po dobu kurzu
miniturnaj po ukončení kurzu
možnost zkoušky golfové způsobilosti
absolventi získají oprávnění ke hře na 18 jamkovém mistrovském hřišti GC Hluboká n. Vltavou
účastník bude mít nárok na slevu 50% při nákupu členství v GC Hluboká vyjma členství Speciální golfový dárek
zdarma vstup do regeneračního a relaxačního wellness centra RCC (http://www.rrc-hluboka.com/spa-wellness/bazen) v den konání kurzu

Kurzy probíhají vždy v sobotu a v neděli v průběhu golfové sezóny
od 9:30 do 12:00
a od 13:00 do 18:30


Podmínky čerpáníMožné termíny pro uplatnění této slevy 1.1.2015-30.6.2015. Minimální počet účastníků v kurzu je 6 osob, maximální 12 osob.

Unikátní slevový kód není směnitelný za hotovost. Špatné počasí není důvodem k vrácení peněz či reklamaci balíčku. Hřiště může být uzavřeno z důvodu konání sportovní, firemní akce či z důvodu údržby hřiště. V případě uzavření hřiště provozovatelem nevzniká nárok na vrácení peněz z důvodu časového omezení kódu.

Konkrétní rezervaci kurzu si po obdržení slevového kódu od nás domluvíte přímo s recepcí golfového hřiště telefonicky nebo e-mailem - recepce@golfhluboka.cz. Unikátní kód vám zašleme emailem či sms. V případě požadavku zaslání poštou jako dárek Vám připravíme papírový voucher, který Vám zašleme poštou. Počet jednorázově zakoupených balíčků není limitován.

Možnosti vyzvednutíUnikátní slevový kód zašleme emailem nebo papírový voucher může být po objednání zdarma k vyzvednutí na prodejně BestGolf Shop Praha (klikněte pro zobrazení adresy) nebo vám můžeme vouchery zaslat prostřednictvím České pošty za 39 CZK na vámi udanou adresu.

Přejeme Vám hezkou hru! Ať Vám to lítá rovně a daleko, užijte si nejlepší golf za nejlepší cenu s BestGolfmatem!
U Slovanky 9D, 18200 Praha 8
Telefon: +420 777 109 130, Zákaznický servis: info@bestgolfmat.cz