18 jamek Golf resort Black and White
Sleva 86%

18 jamek Golf resort Black and White

Spojený resort Black and White vznikl v roce 2009 bezprostředně po dokončení 27 jamkového golfového areálu White Eurovalley golf park v Malackách. Golfové kluby se spojily, aby vytvořily dokonalé zázemí pro všechny milovníky golfu nejen z nedalekého hlavního města Bratislavy, ale i širokého okolí.

Čas do konce: Sleva již skončila
Zbývá voucherů: 2
250 Kč
Původně 1800 Kč

Kde slevu uplatnit

Máte dotaz?

tel. +420 777 109 130
info@bestgolfmat.cz

Detailní popis slevy

Spojený resort Black and White vznikl v roce 2009 bezprostředně po dokončení 27 jamkového golfového areálu White Eurovalley golf park v Malackách. Golfové kluby se spojily, aby vytvořily dokonalé zázemí pro všechny milovníky golfu nejen z nedalekého hlavního města Bratislavy, ale i širokého okolí. V resortu jsou k dispozici dva resorty. V prvním, nesoucí název Black River, najdete devítijamkové normované park hřiště a osmnáctijamkové hřiště Black River, ve druhém pojmenovaném White Eurovalley golf park najde devítijamkové hřiště Public a osmnáctijamkové hřiště White. Díky spojení vznikl skutečně velkolepý resort, rozhodně největší svého druhu na celém Slovensku. Zahrát si zde mohou nejen hráči s osvědčením, ale také široká golfová veřejnost. Hřiště Black River se vyznačuje značnou obtížností, ale i ostatní vám nabídnou nepřeberné množství bunkrů, vodních i písčitých překážek, dlouhých greenů i přírodních členitostí.

Voucher pro 1 osobu obsahuje


1 volná hra 18 jamek na golfovém hřišti Black River nebo White Eurovalley, neplatí pro komerční turnaje. Platnost voucheru je do 30.10.2015.

Podmínky čerpání


Teetime je nutné rezervovat na recepci hřiště na www.golf.sk. Platnost je do 30.10.2015. Voucher není směnitelný za hotovost. Špatné počasí není důvodem k vrácení green fee. Hřiště může být uzavřeno z důvodu konání sportovní, firemní akce či z důvodu údržby hřiště či v případě nepříznivého počasí. V případě uzavření hřiště provozovatelem nevzniká nárok na vrácení peněz z důvodu časového omezení voucheru.

Konkrétní rezervaci tee time si po obdržení voucheru od nás domluvíte přímo s golfovým hřištěm. Voucher vám dle vašeho rozhodnutí zašleme nebo si jej můžete osobně vyzvednout. Počet jednorázově zakoupených voucherů není limitován.

Možnosti vyzvednutí


Vouchery jsou po objednání zdarma k vyzvednutí na prodejně BestGolf Shop Praha (klikněte pro zobrazení adresy) nebo vám můžeme vouchery zaslat prostřednictvím České pošty za 39 CZK na vámi udanou adresu. Elektronické doručení není možné.

Přejeme Vám hezkou hru! Ať Vám to lítá rovně a daleko, užijte si nejlepší golf za nejlepší cenu s BestGolfmatem!
U Slovanky 9D, 18200 Praha 8
Telefon: +420 777 109 130, Zákaznický servis: info@bestgolfmat.cz