Míčky CALLAWAY CXR Power s 50% slevou
Sleva 50%

Míčky CALLAWAY CXR Power s 50% slevou

Kupte si 36 míčků CALLAWAY CXR Power s úžasnou slevou 50% a ztrácet míčky Vás bude bavit.

Čas do konce: Sleva již skončila
Zbývá voucherů: 10
885 Kč
Původně 1770 Kč

Kde slevu uplatnit

Máte dotaz?

tel. +420 777 109 130
info@bestgolfmat.cz

Detailní popis slevy

Míčky CXR Power, jak už sám název naznačuje, jsou opravdu kvalitní golfové míčky, které dodají Vašemu golfovému úderu opravdovou sílu. Větší a měkčí jádro dodává míčku větší rychlost a tím zaručuje dosažení větší vzdálenosti Vašeho odpalu. I přesto si tyto míčky udržují pocit měkkosti během golfové hry s těmito míčky. Dvouvrstvý míček má vyšší kompresi v hodnotě 82, díky tomu můžete být nejen delší, ale také rychlejší a přesnější.

Ionomer cover- Technologie zaručující nižší spin míčku po odpalu, díky čemuž je dosaženo ještě větší vzdálenosti. Tato technologie je budována s ohledem na maximální trvanlivost míčku.

HEX Aerodynamics - Tato technologie dodává míčku dlouhou vzdálenost díky struktuře povrchu, který skvěle snižuje odpor vzduchu a díky tomu podporuje stabilní let míče. Oproti obvyklým míčkům má míček řady CXR strukturu povrchu šestihranu a tak zde není žádný prostor pro tření. Na míčcích jiných značek, kde je struktura povrchu tvořena kruhy se objevují ostrůvky, které jsou zbytečnými třecími plochami.

Klíčové vlastnosti: Ionomer cover, HEX aerodynamics , větší rychlost, vzdálenost i přesnost, větší a měkčí jádro míčku pro ještě vyšší rychlost a zároveň pocit měkkosti, dvouvrstvé, bílé

Voucher pro 1 osobu obsahuje


Poukaz na odběr 36 ks bílých míčků CALLAWAY CXR Power. Míčky jsou baleny v krabičkách po 12 ks.

Možnosti vyzvednutí


Zboží je po obdržení voucheru a jeho předložení zdarma k vyzvednutí na prodejně BestGolf Shop Praha (klikněte pro zobrazení adresy), nebo vám je zašleme za dopravné 99 CZK na vámi udanou adresu. V případě požadavku na zaslání nám doručte obdržený voucher na e-mail info@bestgolfmat.cz společně s adresou, kam si zboží přejete poslat.
U Slovanky 9D, 18200 Praha 8
Telefon: +420 777 109 130, Zákaznický servis: info@bestgolfmat.cz