CALLAWAY golfové míčky CXR Power 24 kusů s potiskem ZDARMA
Sleva 57%

CALLAWAY golfové míčky CXR Power 24 kusů s potiskem ZDARMA

Kvalitní golfové míčky, které Vám zdarma opatříme Vaším originálním potiskem.

Čas do konce: Sleva již skončila
Zbývá voucherů: 26
990 Kč
Původně 2280 Kč

Kde slevu uplatnit

Máte dotaz?

tel. +420 777 109 130
info@bestgolfmat.cz

Detailní popis slevy

Míčky CXR Power, jak už sám název naznačuje, jsou opravdu kvalitní golfové míčky, které dodají Vašemu golfovému úderu opravdovou sílu. Větší a měkčí jádro dodává míčku větší rychlost a tím zaručuje dosažení větší vzdálenosti Vašeho odpalu. I přesto si tyto míčky udržují pocit měkkosti během golfové hry s těmito míčky. Dvouvrstvý míček má vyšší kompresi v hodnotě 82, díky tomu můžete být nejen delší, ale také rychlejší a přesnější.

Ionomer cover- Technologie zaručující nižší spin míčku po odpalu, díky čemuž je dosaženo ještě větší vzdálenosti. Tato technologie je budována s ohledem na maximální trvanlivost míčku.

HEX Aerodynamics - Tato technologie dodává míčku dlouhou vzdálenost díky struktuře povrchu, který skvěle snižuje odpor vzduchu a díky tomu podporuje stabilní let míče. Oproti obvyklým míčkům má míček řady CXR strukturu povrchu šestihranu a tak zde není žádný prostor pro tření. Na míčcích jiných značek, kde je struktura povrchu tvořena kruhy se objevují ostrůvky, které jsou zbytečnými třecími plochami.

Klíčové vlastnosti: Ionomer cover, HEX aerodynamics , větší rychlost, vzdálenost i přesnost, větší a měkčí jádro míčku pro ještě vyšší rychlost a zároveň pocit měkkosti, dvouvrstvé, bílé

Voucher pro 1 osobu obsahuje


Poukaz na odběr 24 ks bílých míčků CALLAWAY CXR Power s potiskem na přání. Míčky jsou baleny v krabičkách po 3 ks ve dvou baleních po 4 krabičkách.

Možnosti vyzvednutí


Po zakoupení voucheru budete kontaktování specialistou na golfové potisky, který s Vámi dořeší detaily potisku a dodání míčků.
U Slovanky 9D, 18200 Praha 8
Telefon: +420 777 109 130, Zákaznický servis: info@bestgolfmat.cz