36 ks míčků CALLAWAY Warbird 17 s potiskem ZDARMA
Sleva 43%

36 ks míčků CALLAWAY Warbird 17 s potiskem ZDARMA

Hrajte v roce 2017 s jedinečnými golfovými míčky s Vaší osobní značkou. Nyní za originální potisk míčků neutratíte ani korunu!

Čas do konce: Sleva již skončila
Zbývá voucherů: 10
1764 Kč
Původně 3114 Kč

Kde slevu uplatnit

Máte dotaz?

tel. +420 777 109 130
info@bestgolfmat.cz

Detailní popis slevy

Míčky Warbird, jak už sám název naznačuje, jsou opravdu válečnou zbraní. Jsou určeny těm, kteří hledají maximální vzdálenost odpalu. Jejich jádro zvané “Warbird“, bylo upraveno a teď větší a měkčí, díky čemuž míčky dosahují mnohem vyšší rychlosti a i přesto si udržují velký pocit měkkosti. Dvouvrstvý míček má vyšší kompresi v hodnotě 82, díky tomu můžete být nejen delší, ale také rychlejší a přesnější.

HEX Aerodynamics - Tato technologie dodává míčku dlouhou vzdálenost díky struktuře povrchu, který skvěle snižuje odpor vzduchu a díky tomu podporuje stabilní let míče. Oproti obvyklým míčkům má míček řady HEX strukturu povrchu šestihranu a tak zde není žádný prostor pro tření. Na míčcích jiných značek, kde je struktura povrchu tvořena kruhy se objevují ostrůvky, které jsou zbytečnými třecími plochami.

Míčky zdarma potiskneme obrázkem či textem dle Vaší volby.

Klíčové vlastnosti

HEX aerodynamics - vzorek povrchu byl rekonstruován pro lepší vzlet při nízkých rychlostech a tím i delší vzdálenost při zachování stabilního letu míčku.
Větší rychlost, vzdálenost i přesnost
Větší a měkčí jádro míčku pro ještě vyšší rychlost a zároveň pocit měkkosti
I přes vysokou kompresi 82 výrazně měkký pocit při odpalech

Voucher pro 1 osobu obsahuje


Poukaz na odběr 36 ks bílých míčků CALLAWAY Warbird 2015 s potiskem na přání. Míčky jsou baleny v krabičkách po 12 ks.

Možnosti vyzvednutí


Zboží je po obdržení voucheru a jeho předložení zdarma k vyzvednutí na prodejně BestGolf Shop Praha (klikněte pro zobrazení adresy), nebo vám je zašleme za dopravné 90 CZK na vámi udanou adresu.
U Slovanky 9D, 18200 Praha 8
Telefon: +420 777 109 130, Zákaznický servis: info@bestgolfmat.cz