Síťka hraných golfových míčku (48ks)
Sleva 46%

Síťka hraných golfových míčku (48ks)

Tato síťka hraných golfových míčků je ideálním řešením pro každého golfistu, který chce mít dostatečnou zásobu golfových míčků ať už na trénování, nebo běžnou hru na golfovém hřišti.

Čas do konce: Sleva již skončila
Zbývá voucherů: 1
299 Kč
Původně 549 Kč

Kde slevu uplatnit

Máte dotaz?

tel. +420 777 109 130
info@bestgolfmat.cz

Detailní popis slevy

Síťka hraných golfových míčku (48ks)

Tato síťka hraných golfových míčků je ideálním řešením pro každého golfistu, který chce mít dostatečnou zásobu golfových míčků ať už na trénování, nebo běžnou hru na golfovém hřišti. Míčky v této síťce jsou namixovány z různých značek. Můžete mezi nimi najít zejména míčky Top Flite a Pinnacle, ale také celou řadu dalších značek včetně takových jako je Callaway a Titleist. Míčky lze využít na rizikové rány, u kterých hrozí ztráta golfového míčku. Díky této síťce můžete také velmi výrazným způsobem minimalizovat finanční náročnost golfových začátků, při kterých je ztrátovost golfových míčků opravdu vysoká. Tato síťka je tedy vhodná pro každého, kdo hledá kvalitu za velmi přívětivou cenu, a také pro toho, kdo si chce golfovou hru užít bez pocitu strachu ze ztráty drahých značkových míčků.

Klíčové parametry

Hrané golfové míčky
48 kusů
Mix značek (Top Flite, Pinnacle ad.)
Praktický stahovatelný pytlík
Vhodné na rizikové rány

Voucher pro 1 osobu obsahuje


Poukaz na odběr 48 ks hraných míčků různých značek. Míčky jsou baleny v síťce po 48 kusech.

Možnosti vyzvednutí


Zboží je po obdržení voucheru a jeho předložení zdarma k vyzvednutí na prodejně BestGolf Shop Praha (klikněte pro zobrazení adresy), nebo vám je zašleme za dopravné 99 CZK na vámi udanou adresu. V případě požadavku na zaslání nám doručte obdržený voucher na e-mail info@bestgolfmat.cz společně s adresou, kam si zboží přejete poslat.
U Slovanky 9D, 18200 Praha 8
Telefon: +420 777 109 130, Zákaznický servis: info@bestgolfmat.cz