Hrajte ve Mstěticích o víkendu se slevou
Sleva 57%

Hrajte ve Mstěticích o víkendu se slevou

Golfové hřiště Mstětice je osmnáctijamkové hřiště, které je svým charakterem inspirováno klasickými britskými linksy. Mstětice jsou jsou situovány do mírně zvlněného terénu, kde jsou jednotlivé jamky lemovány středně vysokým travním porostem. Velká péče je zde věnována především greenům. Ty jsou z velké části chráněny dobře umístěnými pískovými překážkami i vodními plochami. Atmosféru linksu umocňuje mírný vítr, který je ve Mstěticích častým spoluhráčem.

Čas do konce: Sleva již skončila
Zbývá voucherů: 0
550 Kč
Původně 1290 Kč

Kde slevu uplatnit

Máte dotaz?

tel. +420 777 109 130
info@bestgolfmat.cz

Detailní popis slevy

Golfové hřiště Mstětice je osmnáctijamkové hřiště, které je svým charakterem inspirováno klasickými britskými linksy. Mstětice jsou jsou situovány do mírně zvlněného terénu, kde jsou jednotlivé jamky lemovány středně vysokým travním porostem. Velká péče je zde věnována především greenům. Ty jsou z velké části chráněny dobře umístěnými pískovými překážkami i vodními plochami. Atmosféru linksu umocňuje mírný vítr, který je ve Mstěticích častým spoluhráčem.Voucher pro 1 osobu obsahuje


Víkendové Green fee na 18 jamek na hřišti Golf Mstětice.Podmínky čerpání


Green fee můžete čerpat o víkendech a ve svátcích až do 31.12.2014.. Voucher není směnitelný za hotovost. Špatné počasí není důvodem k vrácení green fee. Hřiště může být uzavřeno z důvodu konání sportovní, firemní akce či z důvodu údržby hřiště či v případě nepříznivého počasí. V případě uzavření hřiště provozovatelem nevzniká nárok na vrácení peněz z důvodu časového omezení voucheru.Konkrétní rezervaci tee time si po obdržení voucheru od nás domluvíte přímo s golfovým hřištěm. Voucher vám dle vašeho rozhodnutí zašleme nebo si jej můžete osobně vyzvednout. Počet jednorázově zakoupených voucherů není limitován.Přejeme Vám hezkou hru! Ať Vám to lítá rovně a daleko, užijte si nejlepší golf za nejlepší cenu s Bestgolfmatem!

U Slovanky 9D, 18200 Praha 8
Telefon: +420 777 109 130, Zákaznický servis: info@bestgolfmat.cz