FAQ

Proč využívat BestGolfMat?

Každý den pro vás hledáme nové slevy na veškeré aktivity související s golfem. Využitím našich slev můžete hrát levněji na řadě golfových hřišť, získat levněji golfové vybavení či jet na levnější golfovou dovolenou. Sledováním nových slev na našem portálu ušetříte a můžete se věnovat golfovým radovánkám ještě s větším potěšením.

Jak pro vás získáváme slevové vouchery?

Systém je založený na množstevních slevách při odběru zboží a služeb od poskytovatelů daných služeb nebo od 3. osob. Každý poskytovatel je námi ověřený, jedná se výhradně o renomované firmy s delší historií na trhu. Nespolupracujeme s nikým, kdo by nemohl garantovat vysokou kvalitu poskytovaných služeb nebo zboží.

Líbí se mi dnešní nabídka, jak ji mohu zakoupit?

Klikněte na „KOUPIT“ dříve, než nabídka vyprší. Platit můžete platební kartou prostřednictvím online platební brány GoPay. Jakmile obdržíme vaši platbu, bude vám okamžitě zaslán voucher na příslušný produkt nebo službu.

Poskytujete další množstevní slevy při zakoupení více voucherů?

Bohužel další slevy již poskytovat nelze. V rámci snahy o nabídnutí maximálně výhodných podmínek pro zakoupení voucherů již nemáme možnost nabízet lepší ceny i při zakoupení více voucherů najednou.

Koupil jsem si voucher – jak jej využít?

Instrukce, jak kupón využít jsou uvedeny v podmínkách dané akce a dále přímo na daném voucheru. Navíc budete mít k dispozici kompletní kontaktní údaje na poskytovatele služby, který vám v případě jakékoliv nejasnosti ochotně poradí. Případně se kdykoliv obraťte na BestGolfMat. Klikněte pro zobrazení kontaktu.

Mohu koupit váš slevový voucher pro někoho jako dárek?

Ano, voucher není vázaný na jméno a lze jej tak použít jako skvělý dárek pro vaše známé či blízké.

V případě, že nevyužiji plnou hodnotu voucheru, mohu jej využít později nebo vrátit?

Pokud není v podmínkách stanoveno jinak, za nevyužitou hodnotu voucheru peníze ani jiný druh kompenzace nedostanete a je rovněž nevratný. Voucher je nutné v uvedené době vyčerpat, jinak propadá - závazek poskytovatele uplynutím doby platnosti voucheru zaniká.

Co když nebudu s využitou nabídkou spokojen?

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za poskytované zboží a služby, jejich kvalitu, množství apod.. Veškeré nároky z vad zboží a služeb (jeho kvality, množství, rozsahu apod.), popř. jejich neposkytnutí, má zájemce vůči poskytovateli a je povinen je řešit přímo s poskytovatelem dle jeho reklamačních a dalších podmínek (které však nemohou omezit zákonná práva zájemce). Spolupracujeme však výhradně s ověřenými partnery, takže se není čeho obávat.

Je platba kartou bezpečná? Nemohou být moje data zneužita?

Platba kartou je u nás naprosto bezpečná! Společnost GoPay, se kterou spolupracujeme patří k absolutní špičce, co se týká spolehlivosti a hlavně bezpečí vás zákazníků. Data o vaší kartě nemohou být zjištěna třetí osobou, ani naše společnost nepřichází s údaji o kaší kartě do kontaktu, pouze obdrží avízo o přijaté platbě. Platba kartou je tedy pro vás rychlá, pohodlná a zcela bezpečná!  

U Slovanky 9D, 18200 Praha 8
Telefon: +420 777 109 130, Zákaznický servis: info@bestgolfmat.cz